BURSA’NIN YENİLİKÇİ SPOR SALONU : ENERGY CLUB

Bursa’nın en iyi spor salonu olma yolunda hızla ilerleyen bir merkezden bahsediyoruz. Bursa’da spor yapmayı sevenler için FSM Bulvarı’nda 1200 metrekarelik geniş ve modern bir alana kurulu spor salonumuz, sporunuzu en üst seviyede yapmanız için tasarlandı.

Hemen girişte fit cafe’ye dikkat çeken bir özellik; kış ayları dışında tamamen açık olan ön alanı. Bu sayede ferah ve havadar bir ortamda, koşu bantlarının keyfini çıkarabilir, antrenman sonrası enerjinizi geri kazanabilirsiniz. Aynı zamanda, fit cafe’de günlük vitamin ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, supplement mağazamızdan da sporcu gıdalarınızı temin edebilirsiniz.

Bursa spor salonu denilince akıllara sadece ağırlık kaldırmak gelmemeli. Salonumuzda 1 reformer, 1 fonksiyonel stüdyo ve geniş bir fitness parkurumuz bulunuyor. Fitness makine parkurumuzda 6 dumbell seti, 3 cable cross, 3 leg press, 3 leg extension ve 2 smith machine mevcut. Bu geniş ekipman yelpazesi sayesinde sıra beklemeden, kesintisiz antreman yapmanız mümkün.

Bursanın en iyi spor salonu arayışınızda, modern ekipmanları, uzman ekibi ve ferah atmosferiyle salonumuz, Bursa’nın spor merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Fiyat ve daha fazla bilgi için konum bilgisi üzerinden bize ulaşabilirsiniz. İleri seviye antrenman imkanları ve uzman kadromuzla sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir