01

Kendini Zinde HissederkenHayat Daha Eğlenceli

Spor salonumuz, formda ve sağlıklı düzensiz ve aşırı kalabalık spor salonlarından memnun olmayan müşteri kitlesine hitap etmektedir. 1200 metrekarelik bir alana sahip. Koşu bantlarının ve fit cafe’nin önü kış ayları hariç tamamen açık, böylece havadar bir ortamda spor yapabilirsiniz.  

02

Fonksiyonel AntrenmanPilstes & Reformer Alanları

1 reformer, 1 fonksiyonel stüdyo ve geniş bir fitness parkurumuz bulunuyor. (6 dumbell seti, 3 cable cross, 3 leg press, 3 leg extension, 2 smith machine)

03

Profesyoneller Sizinle 1-1 İlgilenir, Sonuca Ulaştırır

Üye olduğunuzda diyetisyenimiz vücut kitle endeksinizi ölçerek size uygun bir diyet programı oluşturacak ve Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonu Hasan Yanar’dan size özel bir antrenman programı hazırlanacaktır.

Eğitmenlerimiz programlarınızı birebir göstererek hızlı adapte olmanızı sağlayacak.

Daha Sağlıklı, Daha Mutlu, Daha Güçlü ve Formda olmak içib Bize Katılın!

Personelimizin ve tesisimizin fitness hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabileceğinden emin. İster yeni başlayan, ister profesyonel olun size yardımcı olmak için buradayız.

Tesisimizdeki antrenman sürecini tamamlayan üyelerimiz, her antrenman sonrasında kendilerinin daha gelişmiş bir versiyon olarak hissetmelerini arzulamaktadır. Ekibimizle beraber, üyelerimizin bu duyguyu deneyimlemeleri için çalışıyoruz..

Instagram sayfamızıtakip edin!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 1 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.